Curs - Ghidul Job-urilor din IT

  • Sale
  • Regular price 67,00 lei
Tax included.

Din acest ghid vei afla pentru 23 de job-uri din IT urmatoarele caracteristici:

  • Nivelul – Junior / Middle / Senior
  • Intervalul salariului – cel din Romania, impartit pe fiecare nivel in parte
  • Responsabilitatile rolului – ce vei face
  • Tehnologiile folosite –  limbaje de programare / notiuni / tehnologii specifice
  • Resursele si certificarile pentru acel post – recunoscute international
  • Timpul minim de invatare – ti-l poti socoti in functie de programul tau personal
  • Personalitatea optima – sunt acele soft-skills despre care tot am povestit.

Vei afla care sunt job-urile din IT – Ce posturi exista, care sunt salariile din IT si care sunt cerintele de angajare pentru fiecare job in parte. Atunci cand vrei sa intri intr-un domeniu nou, e important sa ai toate informatiile la indemana.

Dupa aceea vei vedea cum sa depasesti confuzia de la inceput de drum – Primesti raspuns la cele mai intalnite intrebari legate de job-urile din IT. Intrebarile au fost puse chiar de cei care deja stiu ca vor sa lucreze in IT si vor mai multe informatii.

➡  Contine tot ce are nevoie cineva care se afla la inceput sa cunoasca despre ele.

➡  Acest material iti da o prespectiva ampla asupra viitorului pe care ti-l poti alege.

Odata cu plasarea comenzii, primesti garantie 200% de retur a banilor in cazul in care nu esti multumit. Asta inseamna ca daca nu esti multimit de achizitia facuta iti vei primii banii inapoi.